H&B stavreal, s.r.o.

Radek Novotný

[ Ředitel společnosti ]

Životopis

Vystudoval SOŠ SOU v Otrokovicích jako zedník, střední vzdělání dokončil nádstavbou s maturitou. Poté začal pracovat u stavební firmy jako zedník, tesař a následně jako stavební mistr. Po velké pracovní příležitosti v Rusku si rozšířil obzory a získal pojem o tom co chce dále v životě dělat. Po návratu z ruského působiště nastoupil pod vedením pana Radka Hlavičky do firmy Zlínské stavby, a.s. jako stavbyvedoucí. Pracoval na největších projektech, postupně se vypracoval až na místo ředitele společnosti.

Jeho životní pravidlo číslo jedna: „Dělejte to, co Vám dělá radost“

Ing. Tomáš Hlavička

[ Vedení společnosti ]

Životopis

Tomáš Hlavička vystudoval ČVUT v Praze. Do firmy Zlínské stavby, a.s nastoupil v roce 2010 na pozici stavbyvedoucího, kterou vykonával na stavbách po celé České republice. Vzhledem ke stoupajícímu množství zakázek se v roce 2014 přesunul do vedení společnosti, kde měl na starosti především obchodní činnost. Po úmrtí svého otce Radka Hlavičky v roce 2019 převzal vedení celé společnosti s jasnými představami a vizemi do budoucnosti.

Radek Hlavička

[ Zakladatel společnosti († 2019)]

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec faucibus, tellus in condimentum gravida, risus justo molestie erat, a aliquam augue tortor quis sapien. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec faucibus, tellus in condimentum gravida, risus justo molestie erat, a aliquam augue tortor quis sapien.