H&B stavreal, s.r.o.

[ služby ]

Developerské projekty

Zkušenosti ze staveb a vlastní developerské projekty naší výhodou.
Klíčem celého projektu je totiž správný developerský záměr. O jeho úspěchu totiž nerozhoduje jen dobře zpracovaný projekt a samotná kvalitní a funkční stavba. Ale především dobrý odhad očekávání budoucích kupujících. Ať ze strany standardů, ekonomického smyslu záměru, postup a doby výstavby, financování i systém prodeje tak, aby byl akceptován úvěrujícími bankami budoucích kupujících. Znalost a zkušenost pomáhá předem odhadnout a ošetřit množství rizik.

Klasický developer organizuje přípravu i realizaci celého developerského projektu, neprovádí však přímé zhotovení stavby. To ale naštěstí není náš případ. Přípravu developerských projektů a následnou realizaci záměrů se zabývá naše sesterská společnost H&B stavreal, s.r.o., jejich výstavbu zase provádíme my, Zlínské stavby, a.s.
A právě díky tomu můžeme právě my propojit velké zkušenosti z výstavby se znalostí trhu realit, zajímavými nemovitostmi, informacemi o pozemcích k možné výstavbě i budoucích záměrech města či obce. Díky tomu zvládáme dobře a rychleji celý proces – od nákupu pozemku, přes celkovou ekonomiku a samozřejmě projekt, stavbu a prvotní nastavení nájemního provozu nebo prodej bytových jednotek.

Podívejte se na naše realizované developerské projekty. PŘEJÍT NA WEB >

Jste investoři? Máme pro vás nabídku.

Vlastníte lukrativní pozemek a chcete mít vliv na to, co se na něm bude stavět? Vaše představa je třeba bytový dům? Jsme schopni spolu s Vámi vytvořit společný projekt. Projednáme záměr, připravíme projekt stavby, zajistíme povolení, provedeme výstavbu, vytvoříme systém prodeje jednotlivých bytů.